Kuni 30.06 kandideerimine PARIMATE METSAMAJANDAJATE KONKURSIL

Eesti Erametsaliit ja Erametsakeskus otsivad parimaid metsamajandajaid

Tänavu juba 24. korda toimuva parimate metsamajandajate konkursi eesmärgiks on leida ja tunnustada metsaomanikke, kes oma metsast hoolivad ja seda jätkusuutlikult majandavad. Konkursile oodatakse kõiki metsaomanikke ning osalemisel pole tähtis metsa majandamise juriidiline vorm. Oluline on, et metsa majandatakse hästi.

Konkursil hinnatakse kandidaatide viimaste aastate metsamajanduslikke töid ja muid metsa erinevate väärtustega seotud tegevusi. Arvesse võetakse ka metsaomanike põhimõtteid metsade majandamisel, panustamist kogukonna ja maaelu arengusse ning traditsioonide hoidmisse. Konkursil osalemiseks tuleb hiljemalt 30. juuniks täita ankeet Eesti Erametsaliidu kodulehel www.erametsaliit.ee.

Konkursi tulemused võetakse kokku kogu pere metsapäeval, mis toimub 12. augustil Raplamaal Ruunawere Postimõisas. Kogu pere metsapäeval autasustatakse parimate metsamajandajate konkursi tublimaid, võitjatele paneb väärikad auhinnad välja STIHL. Kokkusaamisele oodatakse kõiki metsaomanikke ja teisi huvilisi koos perega.

Lisainfo:
Karin Aguraijuja, Eesti Erametsaliidu projektijuht (e-post karin.aguraijuja@erametsaliit.ee, tel 551 2287).

Sarnased artiklid