Kontakt

SA Erametsakeskus Toetuste infotelefonid
Registrikood 90005449
PIC kood 953648226
Mustamäe tee 50 ( II korrus )
10621 Tallinn
NB! Sissepääs maja keskmisest uksest!
E-post: eramets@eramets.ee
www.eramets.ee
Üldtelefon: 652 5333
Natura metsa toetus
683 6058, 683 6064, natura@eramets.ee
Metsameede
683 6065, metsameede@eramets.ee
Siseriiklikud toetused
683 6057, siseriiklik@eramets.ee

Erametsakeskuse kontor on avatud:  E-N 9.00 – 17.00 ja R 9.00 – 15.45

Juhatus

Nimi Amet E-post Telefon
Jaanus Aun Juhatuse liige jaanus.aun@eramets.ee 516 2282

Haldusükus

Nimi Amet E-post Telefon
Tiina Mitt Haldusüksuse juht tiina.mitt@eramets.ee 673 6035
Thea Veltson Pearaamatupidaja thea.veltson@eramets.ee 673 6054
Rain Ruus IT-spetsialist rain.ruus@eramets.ee 673 6030
Riina Rahuoja Sekretär riina.rahuoja@eramets.ee 652 5333
Katrin Verma Jurist-kvaliteedinõunik katrin.verma@eramets.ee 673 6039

Arendusüksus

Nimi Amet E-post Telefon
Indrek Jakobson Projektijuht / Arendusüksuse juhi KT indrek.jakobson@eramets.ee 5873 4060
Kertu Kekk Kommunikatsioonijuht kertu.kekk@eramets.ee 5596 7682
673 6036
Irje Möldre Arendusnõunik irje.moldre@eramets.ee 5854 2821

Toetuste üksus

Nimi Amet E-post Telefon
Maris Tõnuri Toetuste üksuse juht maris.tonuri@eramets.ee 673 6032
Triin Suur Arendusnõunik triin.suur@eramets.ee 683 6052
Triin Nõmmik Projektispetsialist
Metsameede
triin.nommik@eramets.ee 683 6051
Mart-Ants  Pavelson Projektispetsialist
Natura mets
Pärandkultuur
mart.pavelson@eramets.ee 683 6064
Imre Kari Projektispetsialist
Metsameede
imre.kari@eramets.ee 683 6065
Indrek Reinsoo Projektispetsialist
Natura mets
indrek.reinsoo@eramets.ee 683 6058
Kadri Laur Projektispetsialist
Metsaühistu toetus
Nõustamistoetus
kadri.laur@eramets.ee 673 6034
Kati Tael Projektispetsialist
Metsa inventeerimine
Metsa uuendamine
kati.tael@eramets.ee 683 6057
Piia Kiivramees Projektispetsialist
Metsamaaparandustööd
Vääriselupaiga lepingu
sõlmimine
Metsa uuendamine
piia.kiivramees@eramets.ee 673 6033
Sirli Jakobson (lapsehoolduspuhkusel)

Kontrolliüksus

Nimi Amet E-post Telefon
Gunnar Reinapu Kontrolliüksuse juht gunnar.reinapu@eramets.ee 5306 3475
Andres Orula Kontrolliüksuse kvaliteedinõunik andres.orula@eramets.ee 5322 9640
673 6031
Kristo Lauk Kontrolliüksuse spetsialist kristo.lauk@eramets.ee 5855 7187
683 6055
Veljo Kütt Kontrolliüksuse spetsialist veljo.kytt@eramets.ee 5302 9122
683 6066
Taimo Jätsa Kontrolliüksuse spetsialist taimo.jatsa@eramets.ee 5322 9295
683 6066
Mait Hendrikson GIS-spetsialist mait.hendrikson@eramets.ee 507 4645
Enari Lumi Piirkondlik kontrollispetsialist enari.lumi@eramets.ee 502 2670
Hilja Väärtnõu Piirkondlik kontrollispetsialist hilja.vaartnou@eramets.ee 5322 9828
Marek Labe Piirkondlik kontrollispetsialist marek.labe@eramets.ee 5302 5944
Raldo Lorits Piirkondlik kontrollispetsialist raldo.lorits@eramets.ee 5302 3588
Ülle Raudsaar Piirkondlik kontrollispetsialist ulle.raudsaar@eramets.ee 527 9182
Andres Kangur Piirkondlik kontrollispetsialist andres.kangur@eramets.ee 517 0964
Rivo Tarum Piirkondlik kontrollispetsialist rivo.tarum@eramets.ee 5306 0581

Toetuste kasutamise kontrollimise teenust osutavad Erametsakeskusele:

Nimi E-post Telefon
Eesti Metsakonsulent OÜ (Reino Reiljan) reino.reiljan@eramets.ee 507 9694
FIE Alar Kalvik alar.kalvik@eramets.ee 5332 5693