Puidu ja metsa müük metsaühistu abil

Metsaühistud abistavad oma liikmeid raietööde korraldamisel ja puidu turustamisel. Ühiselt puitu turustades saadakse metsaühistute liikmete poolt ülestöötatud puidule läbi suuremate koguste ja pikaajalisemate lepingute parim hind.

Et metsaomanikule läbi ühise majanduskoostöö parimaid tingimusi võimaldada, on metsaühistud moodustanud tulundusühistud Keskühistu Eramets ja Eesti Puidumüügikeskus. Mõlemad organisatsioonid tegelevad metsaühistute liikmete puidu turustamisega, lisaks korraldab Keskühistu Eramets juba 2013. aastast alates metsataimede ühishankeid.

Uuri, millist abi saab pakkuda Sinu metsa asukohajärgne ühistu!

Piirkond Majanduskoostöö kontaktisik Kontakt Ühistu
Harjumaa Tarvo Aasver tarvo.aasver@metsauhistu.ee
5818 8289
Arved Viirlaiu Põhja-Eesti Metsaühistu
Harjumaa Aivar Pedaspuu metsaomanik@gmail.com
5021260
Tallinna Metsaomanike Selts
Harjumaa Rünno Viir rynno@eestimy.ee
513 8384
Eesti Metsaühistu
Harjumaa Valdur Hüvato visametsad@gmail.com
5096206
Visa Metsaühistu
Harjumaa Märt Linnamägi mart.linnamagi@erametsaliit.ee
5556 0125
Vardi Erametsaselts
Hiiumaa Aira Toss aira.toss@erametsaliit.ee
5648 8601
Hiiumaa Metsaselts
Ida-Virumaa Mikk Värimäe mikk.varimae@metsauhistu.ee
522 5900
Virumaa Metsaühistu
Jõgevamaa Aivar Lääne aivar.laane@keskuhistu.ee
514 5543
Palamuse Metsaselts
Jõgevamaa Ülo Kriisa ulo.kriisa@erametsaliit.ee
508 4016
Saare Valla Erametsaomanike Ühing
Jõgevamaa Harry Pütsepp harry.putsepp@metsauhistu.ee
507 7623
Vooremaa Metsaühistu
Jõgevamaa Leonhard Niklus leonhard.niklus@metsauhistu.ee
529 3237
Vooremaa Metsaühistu
Järvamaa Tarmo Läll tarmo.lall@keskuhistu.ee
505 4390
Minu Mets
Järvamaa Mikk Vakkum mikk.vakkum@metsauhistu.ee
525 8199
Arved Viirlaiu Põhja-Eesti Metsaühistu
Läänemaa Mikk Link mikk.link@metsauhistu.ee
5345 3698
Läänemaa Metsaühistu
Läänemaa Allar Luik allar.luik@metsauhistu.ee
5349 7454
Läänemaa Metsaühistu
Lääne-Virumaa Guido Ploompuu guido.ploompuu@metsauhistu.ee
5558 3777
Viru-Lemmu Metsaselts
Lääne-Virumaa Kalev Jaanson kalev.jaanson@metsauhistu.ee
522 6485
Rakvere Metsaühistu
Lääne-Virumaa Meelis Matkamäe meelis.matkamae@metsauhistu.ee
505 4383
Rakvere Metsaühistu
Pärnumaa Eerik Philips parnumaa.metsaselts@gmail.com
5348 3148
Pärnumaa Metsaomanike Selts
Pärnumaa Tiit Kosenkranius tiit@eestimetsad.ee
523 0932
Ühinenud Metsaomanikud
Pärnumaa Raigo Rõõmussar raigo@eestimetsad.ee
525 9330
Ühinenud Metsaomanikud
Pärnumaa Kadri Kukk vandrametsayhing@gmail.com
526 1226
Vändra Metsaühing
Pärnumaa Risto Kaljund risto@eestimetsad.ee
5343 2528
Ühinenud Metsaomanikud
Põlvamaa Kalle Peterson kalle.peterson@metsauhistu.ee
514 4513
Põlvamaa Metsaühistu
Põlvamaa Erki Vinni erki.vinni@metsauhistu.ee
514 4514
Põlvamaa Metsaühistu
Raplamaa Tarvo Aasver tarvo.aasver@metsauhistu.ee
5818 8289
Arved Viirlaiu Põhja-Eesti Metsaühistu
Raplamaa Märt Linnamägi mart.linnamagi@erametsaliit.ee
5556 0125
Vardi Erametsaselts
Raplamaa Valdu Reinaas valdu.reinaas@erametsaliit.ee
504 7119
Kohila Metsaselts
Saaremaa Mati Schmuul mati.schmuul@erametsaliit.ee
5341 2480
Saaremaa Metsaühing
Saaremaa Kaido Humal kaido.humal@hotmail.com
5305 9455
Saaremaa Metsaühing
Tartumaa Harry Pütsepp harry.putsepp@metsauhistu.ee
507 7623
Vooremaa Metsaühistu
Tartumaa Erki Vinni erki.vinni@metsauhistu.ee
514 4514
Põlvamaa Metsaühistu
Tartumaa Leonhard Niklus leonhard.niklus@metsauhistu.ee
529 3237
Vooremaa Metsaühistu
Tartumaa Piret Arvi piret.arvi@metsaareng.ee
520 5853
Metsanduse Arendamise Ühing
Tartumaa Peep Põntson peep.pontson@erametsaliit.ee
515 5332
Kesk-Eesti Metsaomanikud
Tartumaa Ülo Kuusik ylo.kuusik@gmail.com
516 9682
Tartu Jahimeeste Metsaselts
Tartumaa Uno Kiisholts uno.kiisholts@mail.ee
5667 0942
Tartu Metsaomanike Selts
Valgamaa Atso Adson atso.adson@metsauhistu.ee
5649 3197
Valgamaa Metsaühistu
Valgamaa Rando Roosik rando.roosik@metsauhistu.ee
517 6326
Valgamaa Metsaühistu
Valgamaa Raigo Rõõmussar raigo@eestimetsad.ee
525 9330
Ühinenud Metsaomanikud
Viljandimaa Raigo Rõõmussar raigo@eestimetsad.ee
525 9330
Ühinenud Metsaomanikud
Viljandimaa Harry Pütsepp harry.putsepp@metsauhistu.ee
507 7623
Vooremaa Metsaühistu
Viljandimaa Leonhard Niklus leonhard.niklus@metsauhistu.ee
529 3237
Vooremaa Metsaühistu
Võrumaa Ilmar Ait ilmar.ait@metsauhistu.ee
5302 0544
Võrumaa Metsaühistu
Eesti Margo Rüütel metsa.huviliste@gmail.com
50 51 201
Metsahuviliste Selts
Eesti Erko Soolmann info@eestimetsamajandajad.ee
5199 4293
Eesti Metsamajandajate Selts

Vaata metsaühistute enampakkumisi siit!