Konsulentide nimekiri

Alltoodud nimekirjas on esitatud kutselised metsandusvaldkonna konsulendid, kes on tõestanud oma sõltumatust allkirjastades sõltumatuse deklaratsiooni.

Harju maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Reino Reiljan reiljan.reino@gmail.com 501 9257 75222 Lisainfo
Rünno Viir rynno@eestimy.ee 513 8384 72444 Lisainfo
Veljo Kütt veljo.kytt@eramets.ee 504 8876 89732 Lisainfo
Ray Raiesmaa rayraiesmaa@gmail.com 518 0964 98439 Lisainfo
Gunnar Hendrikson gunnar@metsahing.ee 501 4367 104427 Lisainfo
Jaan Velström jaan@metsatark.ee 509 8522 108786 Lisainfo
Valdur Hüvato visametsad@gmail.com 509 6206 115979 Lisainfo

 
Hiiu maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Aira Toss aira.toss@erametsaliit.ee 5648 8601 96663 Lisainfo
Kristo Kütt metsakontor.ee@gmail.com 5348 0949 89728 Lisainfo

 
Ida-Viru maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Kalev Jaanson kalev@rmy.ee 522 6485 115978 Lisainfo
Raldo Lorits raldo.lorits@mail.ee 520 1837 77042 Lisainfo
Tiit Kangur tiit.kangur@gmail.com 566 98539 68654 Lisainfo
Ülo Kriisa ulo.kriisa@erametsaliit.ee 508 4016 115981 Lisainfo
Erki Põldoja erki107@gmail.com 513 2901 78832 Lisainfo


Jõgeva maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Ain Malm ain.malm@erametsaliit.ee 516 5817 89725 Lisainfo
Harry Pütsepp harry@vooremaamets.ee 507 7623 86780 Lisainfo
Piret Arvi piret.arvi@metsaareng.ee 520 5853;
749 4713
96661 Lisainfo
Raldo Lorits raldo.lorits@mail.ee 520 1837 77042 Lisainfo
Ülo Kriisa ulo.kriisa@erametsaliit.ee 508 4016 115981 Lisainfo
Aadu Raudla aadu.raudla@gmail.com 524 8963 85788 Lisainfo
Kalev Kittus kalevkittus@hot.ee 515 9291 115983 Lisainfo


Järva maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Margus Biene margusbiene@gmail.com 502 7848 75221 Lisainfo
Ülle Läll ulle.lall@gmail.com 5850 8100 32126 Lisainfo
Tarmo Läll tarmolall@hot.ee 505 4390 84918 Lisainfo
Rünno Viir rynno@eestimy.ee 513 8384 72444 Lisainfo
Meelis Matkamäe matkamae@gmail.com 505 4383 109696 Lisainfo
Ülle Kuldkepp ylle.kuldkepp@hotmail.com 522 7000; 439 8352 86777 Lisainfo
Jaan Velström jaan@metsatark.ee 509 8522 108786 Lisainfo

 
Lääne maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Arvo Aljaste laanemaametsauhistu@gmail.com 5348 3252 96660 Lisainfo
Silvi Tarang letarang@hot.ee 5666 9515 68653 Lisainfo
Rünno Viir rynno@eestimy.ee 513 8384 72444 Lisainfo

 
Lääne-Viru maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Kalev Jaanson kalev@rmy.ee 522 6485 115978 Lisainfo
Raldo Lorits raldo.lorits@mail.ee 520 1837 77042 Lisainfo
Rünno Viir rynno@eestimy.ee 513 8384 72444 Lisainfo
Ülo Kriisa ulo.kriisa@erametsaliit.ee 508 4016 115981 Lisainfo
Meelis Matkamäe matkamae@gmail.com 505 4383 109696 Lisainfo
Erki Põldoja erki107@gmail.com 513 2901 78832 Lisainfo
Aadu Raudla aadu.raudla@gmail.com 524 8963 85788 Lisainfo
Jaan Velström jaan@metsatark.ee 509 8522 108786 Lisainfo


Põlva maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Erki Vinni erki.vinni@metsauhistu.ee 514 4514 117377 Lisainfo
Ants Teder ants.tdr@gmail.com 516 7643,
799 2512
115984 Lisainfo
Aavo Saks aavo.saks@mail.ee 518 5587 115982 Lisainfo
Ülo Kuusik ylo.kuusik@gmail.com 516 9682 75223 Lisainfo
Jüri Peetrimäe peetrim@hot.ee 505 0322 72442 Lisainfo
Piret Arvi piret.arvi@metsaareng.ee 520 5853;
749 4713
96661 Lisainfo


Pärnu maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Ants Teder ants.tdr@gmail.com 516 7643.
799 2512
115984 Lisainfo
Jüri Peetrimäe peetrim@hot.ee 505 0322 72442 Lisainfo
Kadri-Aija Viik kadri@eestimetsad.ee 516 7650 117376 Lisainfo
Rünno Viir rynno@eestimy.ee 513 8384 72444 Lisainfo
Raigo Rõõmussar raigo@eestimetsad.ee 525 9330 109695 Lisainfo
Tiit Kosenkranius tiit@eestimetsad.ee 523 0932 105479 Lisainfo
Ülle Kuldkepp ylle.kuldkepp@hotmail.com 522 7000;
439 8352
86777 Lisainfo


Rapla maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Reino Reiljan reiljan.reino@gmail.com 501 9257 75222 Lisainfo
Rünno Viir rynno@eestimy.ee 513 8384 72444 Lisainfo
Gunnar Hendrikson gunnar@metsahing.ee 501 4367 104427 Lisainfo
Jaan Velström jaan@metsatark.ee 509 8522 108786 Lisainfo
Valdur Hüvato visametsad@gmail.com 509 6206 115979 Lisainfo

 

Saare maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Kaido Humal kaido.humal@hotmail.com 5305 9455 96662 Lisainfo
Kristo Kütt metsakontor.ee@gmail.com 5348 0949 89728 Lisainfo
Rünno Viir rynno@eestimy.ee 513 8384 72444 Lisainfo

 
Tartu maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Aadu Raudla aadu.raudla@gmail.com 524 8963 85788 Lisainfo
Aavo Saks aavo.saks@mail.ee 518 5587 115982 Lisainfo
Harry Pütsepp harry@vooremaamets.ee 507 7623 86780 Lisainfo
Margus Paesalu margus.paesalu@keskuhistu.ee 5688 0340 93665 Lisainfo
Piret Arvi piret.arvi@metsaareng.ee 520 5853;
749 4713
96661 Lisainfo
Raldo Lorits raldo.lorits@mail.ee 520 1837 77042 Lisainfo
Urmas Kittus urmas.kittus@erametsaliit.ee 504 1299 72445 Lisainfo
Väino Suigusaar vaino.suigusaar@mail.ee 505 0939 115980 Lisainfo
Ülo Kriisa ulo.kriisa@erametsaliit.ee 508 4016 115981 Lisainfo
Ülo Kuusik ylo.kuusik@gmail.com 516 9682 75223 Lisainfo


Valga maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Aavo Saks aavo.saks@mail.ee 518 5587 115982 Lisainfo
Andres Rõõmus andresroomus@hot.ee 516 3302 68649 Lisainfo
Enn Tomson enn321@hot.ee 511 5728 85791 Lisainfo
Joel Kuusk joelksk@gmail.com 517 4905 68651 Lisainfo
Piret Arvi piret.arvi@metsaareng.ee 520 5853;
749 4713
96661 Lisainfo
Väino Suigusaar vaino.suigusaar@mail.ee 505 0939 115980 Lisainfo
Ülle Kuldkepp ylle.kuldkepp@hotmail.com 522 7000;
439 8352
86777 Lisainfo
Ülo Kuusik ylo.kuusik@gmail.com 516 9682 75223 Lisainfo
Ray Raiesmaa rayraiesmaa@gmail.com 518 0964 98439 Lisainfo
Aadu Raudla aadu.raudla@gmail.com 524 8963 85788 Lisainfo

 
Viljandi maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Ants Teder ants.tdr@gmail.com 516 7643,
799 2512
115984 Lisainfo
Jüri Peetrimäe peetrim@hot.ee 505 0322 72442 Lisainfo
Piret Arvi piret.arvi@metsaareng.ee 520 5853;
749 4713
96661 Lisainfo
Väino Suigusaar vaino.suigusaar@mail.ee 505 0939 115980 Lisainfo
Ülle Kuldkepp ylle.kuldkepp@hotmail.com 522 7000;
439 8352
86777 Lisainfo
Ülo Kriisa ulo.kriisa@erametsaliit.ee 508 4016 115981 Lisainfo
Raigo Rõõmussar raigo@eestimetsad.ee 525 9330 109695 Lisainfo

 
Võru maakond

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Aarne Volkov aarne.volkov@erametsaliit.ee 529 9841 120252 Lisainfo
Aavo Saks aavo.saks@mail.ee 518 5587 115982 Lisainfo
Joel Kuusk joelksk@gmail.com 517 4905 68651 Lisainfo
Piret Arvi piret.arvi@metsaareng.ee 520 5853;
749 4713
96661 Lisainfo
Ülo Kuusik ylo.kuusik@gmail.com 516 9682 75223 Lisainfo

 

Kogu Eesti

Konsulendi nimi E-posti aadress Telefon Kutsetunnistuse number Lisainfo
Taivo Raudsaar mannitu852@gmail.com 510 9166 70021 Lisainfo
Imre Merits meriz.metsahaldus@gmail.com 502 4200 89724 Lisainfo