Kontakt

SA Erametsakeskus Toetuste infotelefonid
Registrikood 90005449
PIC kood 953648226
Tallinna maantee 22 ( IV korrus )
79512 RAPLA
E-post: eramets@eramets.ee
www.eramets.ee
Üldtelefon: 652 5333
Natura metsa toetus
683 6058  natura@eramets.ee
Metsameede
683 6065  metsameede@eramets.ee
Siseriiklikud toetused
683 6065,  siseriiklik@eramets.ee

Erametsakeskuse kontor on avatud:  E-N 9.00 – 17.00 ja R 9.00 – 15.30

Juhatus

Nimi Amet E-post Telefon
Jaanus Aun Juhatuse liige jaanus.aun@eramets.ee 516 2282

Haldusüksus

Nimi Amet E-post Telefon
Tiina Mitt Haldusüksuse juht tiina.mitt@eramets.ee 512 9270
673 6035
Thea Veltson Pearaamatupidaja thea.veltson@eramets.ee 5683 5577
Rain Ruus IT-spetsialist rain.ruus@eramets.ee 5683 1887
Katrin Verma Jurist-kvaliteedinõunik katrin.verma@eramets.ee 5683 1809
Sirli Arro Sekretär sirli.arro@eramets.ee 5567 3606

Arendusüksus

Nimi Amet E-post Telefon
Indrek Jakobson Arendusüksuse juht indrek.jakobson@eramets.ee 5873 4060
Kertu Kekk Kommunikatsioonijuht kertu.kekk@eramets.ee 5596 7682
673 6036
Irje Möldre Arendusnõunik irje.moldre@eramets.ee 5854 2821
Livia Pošlin Projektijuht livia.poslin@eramets.ee 5683 3026

Toetuste üksus

Nimi Amet E-post Telefon
Maris Tõnuri Toetuste üksuse juht maris.tonuri@eramets.ee 5683 2153
673 6032
Triin Suur Arendusnõunik triin.suur@eramets.ee 5683 4842
Triin Nõmmik Projektispetsialist
Metsameede
triin.nommik@eramets.ee 5356 7390
Mart-Ants  Pavelson Projektispetsialist
Natura mets
Pärandkultuur
mart.pavelson@eramets.ee 5668 3263
Imre Kari Projektispetsialist
Metsameede
imre.kari@eramets.ee 5683 6537
Indrek Reinsoo Projektispetsialist
Natura mets
indrek.reinsoo@eramets.ee 5683 3428
Kadri Laur Projektispetsialist
Metsaühistu toetus
Nõustamistoetus
kadri.laur@eramets.ee 5683 1803
Kati Tael Projektispetsialist
Metsa inventeerimine
Metsa uuendamine
kati.tael@eramets.ee 5683 1805
Piia Kiivramees Projektispetsialist
Metsamaaparandustööd
Vääriselupaiga lepingu
sõlmimine
Metsa uuendamine
piia.kiivramees@eramets.ee 5668 3904
Sirli Jakobson (lapsehoolduspuhkusel)

Kontrolliüksus

Nimi Amet E-post Telefon
Gunnar Reinapu Kontrolliüksuse juht gunnar.reinapu@eramets.ee 5306 3475
Andres Orula Kontrolliüksuse kvaliteedinõunik andres.orula@eramets.ee 5322 9640
Kristo Lauk Kontrolliüksuse spetsialist kristo.lauk@eramets.ee 5855 7187
Veljo Kütt Kontrolliüksuse spetsialist veljo.kytt@eramets.ee 5302 9122
Taimo Jätsa Kontrolliüksuse spetsialist taimo.jatsa@eramets.ee 5322 9295
Mait Hendrikson GIS-spetsialist mait.hendrikson@eramets.ee 507 4645
Enari Lumi Piirkondlik kontrollispetsialist enari.lumi@eramets.ee 502 2670
Hilja Väärtnõu Piirkondlik kontrollispetsialist hilja.vaartnou@eramets.ee 5322 9828
Marek Labe Piirkondlik kontrollispetsialist marek.labe@eramets.ee 5302 5944
Raldo Lorits Piirkondlik kontrollispetsialist raldo.lorits@eramets.ee 5302 3588
Ülle Raudsaar Piirkondlik kontrollispetsialist ulle.raudsaar@eramets.ee 527 9182
Andres Kangur Piirkondlik kontrollispetsialist andres.kangur@eramets.ee 517 0964
Rivo Tarum Piirkondlik kontrollispetsialist rivo.tarum@eramets.ee 5306 0581

Toetuste kasutamise kontrollimise teenust osutavad Erametsakeskusele:

Nimi E-post Telefon
FIE Alar Kalvik alar.kalvik@eramets.ee 5332 5693

 

Eesti maaelu arengukava (MAK) 2014–2020 vahenditest rahastatavate toetuste andmise korraldamiseks saab SA Erametsakeskus MAK 2014-2020 raames antavat tehnilise abi toetust.

 

0Shares