Aita välja valida parim keskkonnasõbralik haridustegevus

Algas Keskkonnakäpa konkursi rahvahääletus. Alates 10. maist kuni 23. maini on kõigil soovijatel võimalik kaasa rääkida parima keskkonnasõbraliku haridustegevuse väljaselgitamisel, valides selleks portaalis www.keskkonnakäpp.ee oma lemmikkandidaat ja andes talle oma poolthääl.

Keskkonnaminister Rene Koka sõnul panustavad meie lasteaiad ja koolid palju keskkonnaharidusse ja Keskkonnakäpa konkurss on just õige koht neid tunnustada ja tutvustada.

„Soovime tõsta esile neid koole, lasteaedu ja organisatsioone, kes on tulnud välja leidlike keskkonnateadlike algatustega. Konkursile esitatud projektide hulgas on terve hulk vahvaid – pole ime, et lapsed nendega rõõmuga kaasa tulevad. Meie koolid ja lasteaiad võivad oma elava fantaasialennuga õpetajate üle uhked olla,“ lausus Kokk.
Kõige enam kandidaate esitati tänavu õpilasrühmade kategoorias, kus konkursile laekus 23 projekti. Lasteaedade kategoorias laekus 20, koolide kategoorias 8, organisatsioonide kategoorias 3 ning õpetajate kategoorias 7 projekti. Kokku esitati konkursile 61 kandidaati.

Anna oma hääl siin www.keskkonnakäpp.ee

0Shares