Erametsakeskus kolib peagi Raplasse

erametsakeskus, Rapla, kolimine

Mullu suvel teatas Keskkonnaministeerium, et SA Erametsakeskuse Tallinnas asuva kontori 25 töökohta kolitakse Raplasse. Nüüd on see teoks saamas.

Töökohtade pealinnast väljaviimise eesmärk on regionaalsete erisuste vähendamine pealinna ja maakonnakeskuste vahel, riigipalgaliste konkurentsivõimelise töötasuga töökohtade kättesaadavuse parandamine väljaspool pealinna ning asutuste tegevuse optimeerimine.

Erametsakeskus kolib Raplas aadressil Tallinna maantee 22 asuvasse uude kontorisse juba veebruari lõpus, praegu on sealsetes ruumides käimas remonditööd. Tallinnas asuv kontor suletakse 23. veebruaril 2018.

erametsakeskus, rapla

Praegu on uues kontoris käimas remonditööd.

Koos Erametsakeskusega avavad Raplas kontori ka kaks metsaühistut – Vardi Erametsaselts ja Kohila Metsaselts. Metsaühistud pakuvad metsaomanikele metsanduslikku nõu ja abistavad metsas tööde korraldamisel ja tööde kvaliteedi hindamisel.

Natura vooruks jälle Tallinnas

Aprillis toimuva Natura metsatoetuse vooru ajaks avab Erametsakeskus ajutise teeninduspunkti ka Tallinnas aadressil Mustamäe tee 50. Natura taotlusi, mida saab sellest aastast esitada vaid elektrooniliselt, aitavad täita ka piirkondlikud metsaühistud. Täpsemat infot saab selle kohta juba märtsis.

VAATA KAARDILT! Alates märtsist asub Erametsakeskuse kontor aadressil Tallinna maantee 22, Rapla.

0Shares