Ilmus ajakirja Sinu Mets venekeelne eriväljaanne

Täna, 26. oktoobril ilmus ajalehe MK Estonija vahel esmakordselt ajakirja Sinu Mets venekeelne eriväljaanne Naš Les.

SA Erametsakeskus on metsaomanike õppelehte välja andnud juba enam kui kümme aastat. Eriväljaande idee sündis vajadusest pakkuda ülevaatlikku ning huvitavat infot ka vene keelt kõnelevatele kaasmaalastele. Ajakirja koostaja ning toimetaja on tunnustatud metsandusajakirjanik Viio Aitsam ja kujundaja Anna Budanova, selle tootis SA Erametsakeskus tellimusel AS Postimees Grupp. Venekeelses erilehes võtame kokku ajakirjas seni kajastatud teemad ja toome lugejateni huvitavaid fakte: räägime Eesti metsade loodusrikkustest ja puhkamisvõimalusest, aga ka metsatöödest ning ka metsa- ja puidutööstusest laiemalt.

„Mets on Eesti elanike jaoks roheline kuld – nii majanduslikus kui ka loodusrikkuse tähenduses. Juba seetõttu tasuks kõigil meil oma rahvusliku rikkuse kohta rohkem teada,“ ütles SA Erametsakeskus juhatuse liige Jaanus Aun. „Meie väljaanne on mõeldud kõigile vene keelt kõnelevatele kaasmaalastele, kes looduse vastu huvi tunnevad, kuid mitte ainult: siit leiab kasulikku infot ka alustav või tulevane metsaomanik. Loodetavasti sirvivad meie ajakirja needki, kes otsivad perspektiivikat tööd – tasub teada, et just metsandus ja puidutööstus pakuvad headele spetsialistidele väärikalt tasustatud tööd ja häid tulevikuvõimalusi.“

Ajakirja „Sinu Mets“ PDF-versiooniga saab tutvuda erametsaportaalis (https://www.eramets.ee/info/oppeleht_sinu_mets/), paberväljaanne on saadaval Erametsakeskuse kontoris aadressil Tallinn, Mustamäe tee 50.

 

 

0Shares