Laupäeval toimub Kogu pere metsapäev ja selguvad metsamajandajate konkursi parimad

Laupäeval, 15. augustil toimub Tallinnas Männi pargis Kogu pere metsapäev 2020, kus päeva vältel leidub metsaga seonduvat tegevust tervele perele ning selguvad metsamajandajate konkursi parimad.

Kell 12-18 toimuval päeval on kohal erinevad metsandusega seotud organisatsioonid, kes tutvustavad Eesti metsa elu ja olu, toimuvad põnevad töötoad ja seminarid, saab näha võimsat metsatehnikat ning pakutakse palju tegevusi lastele.

Päeva juhib Urmas Vaino, pealaval astuvad ülesse Lenna bänd, Oreliboiss ja Reigo Ahven.

Kogu pere metsapäeval kuulutatakse välja ka tänavuse metsamajandajate konkursi võitjad, 15. osaleja kohta saab lähemalt lugeda SIIT.

Metsaomanike jaoks on laupäeval eraldi programm, kus saab sisukaid teadmisi metsanduslikel miniseminaridel ning võimaluse teiste metsaomanikega mõtteid ja kogemusi vahetada. Kohtumispaik ja seminariala asuvad metsaomanike telgis, kus on võõrustajateks Vardi Metsaühistu ja Põhja-Eesti Metsaühistu.

Ennelõunal on võimalik ühineda ekskursiooniga Töökmani metsa Saue vallas. Oma tööd, tegemisi ja edukaid metsaga tegelemise praktikaid jagab seal 2019. aasta parim metsamajandaja, Ardi Allikmets. Täpsem info ja registreerimine: https://forms.gle/wWE3Yy8936BFvwaBA

Samal päeval, algusega kell 9:00, toimub Männi pargis Eesti Raievõistlused Xcut CUP 2020 TOP 10 etapp, kus on võimalik kaasa elada Eestimaa kõige osavamatele raiesportlastele.

Üritus on tasuta.

 

0Shares