Vastuvõtt Luua Metsanduskooli on avatud augustini

luua metsanduskool

Luua Metsanduskoolis on päevase õppe vastuvõtt on enamjaolt läbi ning kutsed õppima asumiseks on kõigile saadetud, kuid mõned õppekohad on avatud lisaks, et tulevikus oleks meie metsades rohkem tarku spetsialiste.

Metsatehniku eriala, mis sel aastal esmakordselt noortele avatud on, ootab omandama tarkusi ja oskusi, et metsi mõõta, korraldada ja tulevikku ilusad metsad kujundada. Lisaks saab ka keskhariduse.

Forvarderioperaatori erialal on samuti paar kohta avatud, et masinajuhiks õppijad veel viimase võimaluse saaks. Siin tasub tähele panna, et kutseõppes ei saa keskharidust lisaks ning õpe sobib ka täiskasvanutele, kel keskharidus varasemast olemas, aga kihk metsamasinajuhiks saada on liiga suur, et sellele alla vanduda.

Sessiooniõppes on enamik erialadest samuti uute õpilaste ootel. Muudatus on metsamajanduse spetsialistide vastuvõtus – neile pikendati võimalust kandideerimiseks 17. septembrini, sest oma lõpu- ja kutsetunnistused saab metsaerialadel sel aastal alles augustiks.

Seega – enamikke avaldusi ootab Luua 10. augustini SAIS´is. Vastuvõtu ajakava on nähtav ka SIIN ning küsimustele vastame tööaegadel vastuvott@luua.ee või telefonil 776 2111.

 

0Shares